R

Reference

Podívejte se, co o mně říkají spokojení zákazníci, a také na ukázky mé práce.

KLÁRA HRUŠKOVÁ

Majitelka, Caresse

Markétu jsem si vyhlídla jako copywritera, který se postará o popisky části zboží na našem e-shopu. Protože se jedná o dámské prádlo, měly by texty být nejen popisné, ale taky navodit tu správnou atmosféru, jak se bude zákaznice cítit, až si prádlo koupí. 

Velmi oceňuji Markétinu samostatnost, kdy si vždy dohledala relevantní informace na zahraničních webech a vytáhla všechno, co zákaznice potřebují vědět. Krom toho svými poetickými přirovnáními zvládla vystihnout skvěle náladu daného modelu.

LENKA OLŠOVÁ

Lektorka angličtiny, anglictinabph.cz

Už delší dobu jsem cítila, že mé texty na web potřebují změnu. U Markéty jsem si vybrala hodinovou konzultaci s cílem zjistit, co a jak na mém webu po textové stránce vylepšit.
Poctivě jsme prohlédly všechny stránky a projekty, Markéta přispěla svými nápady na změnu názvů či přímo konkrétních vět a slov. Také mám nové nápady na to, co na web přidat a jak si pohrát s rozložením některých textů. Skvělý je celkový souhrn všech našich společných nápadů, který mi od Markéty obratem přišel. Její analýza mi velmi usnadní psaní nových textů a díky našemu hovoru mám chuť pustit se do psaní hned teď.


MARTINA JOACHIM

Projektový manažer, IM Frontman

Psát texty pro IT firmu tak, aby to pochopili i normální lidé, je složité. Markéta se toho zhostila na jedničku a změnila suché technické texty firmy Nastav.IT v příjemné čtení. 

Spolupráce probíhala hladce, Markéta dodržuje domluvené termíny a nebojí se texty kompletně přepracovat, aby z nich vytáhla ty nejdůležitější informace. Rozhodně doporučuji.