R

Reference

Podívejte se, co o mně říkají spokojení zákazníci, a také na ukázky mé práce.
MARCELA DRAPÁKOVÁ

Fotografka, fotografie-pritomneho-okamziku.cz/

Jsem ráda, že jsem své stránky svěřila úžasné copywriterce jako je Markéta, která má dar slova. Díky ní mám na mých webových stránkách texty, které přesně vystihují mě i můj styl fotografování. Vřele ji doporučuji všem, co potřebují web s texty, které zasáhnou jejich ideální klienty.

LENKA OLŠOVÁ

Lektorka angličtiny, anglictinabph.cz

Už delší dobu jsem cítila, že mé texty na web potřebují změnu. U Markéty absolvovala audit webu.
Poctivě jsme prohlédly všechny stránky a projekty, Markéta přispěla svými nápady na změnu názvů či přímo konkrétních vět a slov. Také mám nové nápady na to, co na web přidat a jak si pohrát s rozložením některých textů. Skvělý je celkový souhrn všech našich společných nápadů, který mi od Markéty obratem přišel. Její analýza mi velmi usnadní psaní nových textů a díky našemu hovoru mám chuť pustit se do psaní hned teď.


MARTINA JOACHIM

Projektový manažer, IM Frontman

Psát texty pro IT firmu tak, aby to pochopili i normální lidé, je složité. Markéta se toho zhostila na jedničku a změnila suché technické texty firmy Nastav.IT v příjemné čtení. 

Spolupráce probíhala hladce, Markéta dodržuje domluvené termíny a nebojí se texty kompletně přepracovat, aby z nich vytáhla ty nejdůležitější informace. Rozhodně doporučuji.

popisky v e-shopu, texty na blog

popisky v e-shopu
správa sociálních sítí

textace webu

úprava textů na webu
články na blog